Xiaomi Black Shark S1 akıllı saat modeli satışa sunuldu

Xiaomi’nin oyun odaklı yan markası Black Shark, global pazarda yeni bir akıllı saat sundu. Black Shark S1, uygun bir fiyat etiketi ile kaliteli özellikleri tüketicilere sunuyor. Akıllı saat, AMOLED ekran, 10 güne kadar pil ömrü ve 100’den fazla spor modunu desteklemektedir. Ayrıca, çevresel gürültü iptali (ENC) ile Bluetooth arama desteğine de sahiptir. İşte detaylar:

Black Shark S1, döner bir taçla birlikte gelen yuvarlak bir kadranla geliyor. Saat metal çerçeve ile donatılmış ve sadece siyah renk seçeneğinde mevcut. IP68 sertifikasına sahip olan bu akıllı saat, istenmeyen sıçramalara karşı korumalıdır. Ön yüzünde, 466 x 466px çözünürlük, 600 nit parlaklık ve 60Hz yenileme hızına sahip 1.43 inçlik bir AMOLED ekran bulunuyor. Sürekli ekran özelliği (AOD) ve 100’den fazla saat yüzü de mevcut.

Xiaomi Black Shark S1 akıllı saat modeli satışa sunuldu

Bluetooth arama desteği sunan bu akıllı saat, ENC algoritması ve sinyal işleme mikrofonu sayesinde net bir arama deneyimi sunuyor. Black Shark S1, 100’den fazla spor modunu destekliyor ve normal kullanımda 10 günlük bir pil ömrü sunuyor deniyor.

Bu akıllı saat, doğru GPS izleme ve periyodik egzersiz raporları için Shark Wear uygulamasıyla eşleştirilebilir. Aynı zamanda hesap makinesi, kamera kontrolü, kronometre, mesaj bildirimleri gibi temel özelliklere de sahip.

Daha önce de belirttiğimiz gibi Black Shark S1 sadece siyah renk seçeneğinde mevcut ve fiyatı sadece 50$. Bu saati Black Shark’ın resmi web sitesinden Amerika ve Avrupa’daki müşterilere gönderim yapılmak üzere ön sipariş verebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx