Sony, PlayStation 4 ve PlayStation 5 için tarihi bir adım attı

Sony, PlayStation deneyiminizi artırmak için heyecan verici yenilikler yapıyor. Bravia Core uygulaması, yeni bir tasarım alarak Sony Pictures Core olarak yeniden markalandırılıyor. En iyi yanı ne biliyor musunuz? Bu özellik, hem PS5 hem de PS4 konsollarına geliyor ve oyuncuların oyun konsollarından 2.000’den fazla filme erişmelerine olanak tanıyor.

Sony Pictures Core’da, Spider-Man: Örümcek Evreni’nden, Spider-Man: Eve Dönüş Yok’a, Kayıp Şehir’e, Eşitlikçi’ye, Üzülme’ye, Kurşun Treni’ne, Hayalet Avcıları: Sonrası’na ve daha birçok filmi bulabilirsiniz.

Sony, PlayStation 4 ve PlayStation 5 için tarihi bir adım attı

Ancak PlayStation Plus Premium veya Deluxe aboneleri için daha da güzel haberler var. Abonelikleri dahilinde Sony Pictures Core uygulaması üzerinden tam 100 filme erişebilecekler. En güzel yanı? Bu, reklamsız bir deneyim ve film kataloğu düzenli olarak güncellenecek. Sony, PS Plus aboneleri için daha birçok avantajın yakında ekleneceğini belirtiyor, Crunchyroll’dan seçilmiş anime içerikleri bu avantajlardan biri olabilir.

Sony Pictures Core şu anda, PlayStation’ın resmi olarak satıldığı 23 farklı pazarda indirilmeye hazır. PlayStation 5 kullanıcıları için bu uygulamayı Medya bölümünde, PlayStation 4 kullanıcıları ise PS Store’da bulabilirler.

Ancak uygulamanın erişilebilirliği bölgeye göre değişebilir. Örneğin, Hindistan gibi bazı bölgelerde şu an için bu uygulamaya erişim olmayabilir. Sony’nin eğlence tekliflerini genişletme ve iyileştirme hamlesi, PS Plus abonelik fiyatlarını yakın zamanda yeniden düzenledikten sonra geldi, bu da Sony Pictures Core’un aboneliklerin değerini artırma stratejisinin bir parçası olabileceğini gösteriyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx