Sabancılarda Şok Boşanma Kararının Ardından Artçı Sarsıntılar! Haluk Dinçer Evden Ayrıldı…

Türkiye’nin önde gelen iş dünyası çiftlerinden biri olan Akbank Yönetim Kurulu Başkanı Suzan Sabancı Dinçer ve Sabancı Holding Gıda ve Perakendecilik Grup Başkanı Haluk Dinçer, 28 yıllık evliliklerine son verme kararı almıştı. Bu karar, iş ve özel yaşamlarıyla dikkat çeken çiftin ayrılığıyla gündemde büyük bir yer tutmuştu.

İki yetişkin çocukları bulunan Dinçer çifti, anlaşmalı bir şekilde boşanmaya karar vermişti.
Sabancı Holding’in amiral gemisi Akbank’ın yönetim kurulu başkanı Suzan Sabancı’dan boşanma kararı alan Haluk Dinçer evden ayrıldı.

Sabancı Holding’i sarsan kararda taraflar yollarını ayırdı. 1995 yılında nikâh masasına oturan Suzan Sabancı-Haluk Dinçer çifti boşanma talebi ile mahkemeye müracaat etmişti.

28 yıllık evliliklerini anlaşmalı olarak bitirmeye karar verdiklerini açıklayan Haluk Dinçer evden ayrılarak, Zorlu Center’ın rezidansında bulunan lüks dairesine taşındı.

ÖĞLE YEMEĞİNDE TEK BAŞINA

Hürriyet’in haberine göre Dinçer’in önceki gün meşhur restoran zinciri Morini’de yemek yerken objektiflere takıldığı belirtildi.

Dinçer’in tek başına yemek yediği ve uzun süre cep telefonunu elinden düşürmediği görüldü.
Suzan Sabancı Dinçer ve Sabancı Holding Gıda ve Perakendecilik Grup Başkanı Haluk Dinçer çiftinin 27 ve 25 yaşlarında iki çocuğu var.

Dinçer boşandıktan sonra da Sabancı Holding’in CarrefourSa ve TeknoSA zincirlerinin bağlı olduğu perakende grup başkanlığı koltuğunda oturmaya devam edecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx