Instagram’ı Aktif Kullanan Erkekler Hakkında Yaptıkları Analizlerle Hayatı Sorgulatan Twitter Kullanıcıları

Evet, gene erkeklerin bir davranışını eleştirmek için buraya toplandık. Günümüzde ‘red flag’ olarak tanımlanan erkek özelliklerinden biri de aşırı Instagram kullanımıdır. Twitter’da @melisacalm88 adlı hesabın geçtiğimiz günlerde paylaştığı bir tweet de yine bunu gündeme getirdi. Zaten hiç inmiyor ki… Her neyse gelin bakalım Instagram’ı aktif kullanan erkekler hakkında bizim analizciler neler diyor hep birlikte görelim.

Bugünlerde bir insanı tanımak için ilk bakılacak yer sosyal medya hesaplarıdır. Özellikle bir erkeği tanımak için ilk bakılan yer kesin Instagram’ı nasıl kullandığıdır. Bu konuda hepimiz hemfikiriz sanırım.

Red flag erkeklerin listesi hep güncellenir ancak hemen hemen listeden hiç eksilmeyen de erkeklerin sosyal medyayı çok aktif kullanmasıdır:

Instagram’da seri bir şekilde kadın profili takip eden erkekler çok eleştirilir. Özellikle sevgilisinden ayrılıp ilk iş gördüğü bütün kadınları takip eden erkekler…

Hele hele sosyal medyadaki fenomen ve modelleri takip eden erkekten koşarak kaçın deriz. Çünkü tat kaçırır; bi’ stalk yaparsın ve o da ne? Takip ettiği kadınların hesabı buradan Fizan’a yol olur, onların fotoğraflarına attığı beğenilerin ise haddi hesabı yoktur.

Yani diyeceğimiz o ki Instagram’ı böyle aktif kullanan erkekler kadınlarda iyi bir izlenim yaratmaz. Twitter’da @melisacalm88 adlı bir kullanıcı, Instagram’da öne çıkanlar kısmını kullanan bir erkeğin fotoğrafını paylaşmış.

Tweet o kadar ilgi çekmiş ki hem kadınlar hem de erkekler tespit yapmaktan geri durmamış. Gelin o yorumlara hep birlikte bi’ bakalım.

1. Gay analizlerinin sınırları genişliyor beyler:

2. İmza kaşe mühür:

3. Yerden göğe kadar doğru!

4. Sadece tarih, siyaset, spor muhabbeti yapan erkek candır.

5. Max erkek öne çıkanları işte bu: Komik ve sevimli

6. Bak bu tartışılır ama sonuç gene buraya varır:

7. Hak vermek istemezdim ama maalesef…

8. O kadar da abartmasak mı analizi acaba…

9. Bu öneriyi dikkate alın kızlar:

10. Abla ne diyeyim, sen de haklısın…

11. Burası Twitter alemi, herkes herkesi eleştirir.

12. Red flag erkekten Allah’a sığının…

13. Şu analiz işini ciddiye alıp daha tutarlı şeyler mi yazsak artık? Böyle kestirip atmalar olmuyor da…

Siz erkeklerin aktif Instagram kullanmasına ne diyorsunuz? Yorumlara buyrun…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx