Protez Saç Yıkanabilir Mi

Görselliğin ve İhtişamın en nadide parçası saçlarımızdır. Kalıtsal genlerimiz, kullandığımız doğal olmayan formüller ve çevresel faktörler ile kaybedebileceğimiz saçlarımızın bakımı için yıkamak çok önemlidir. Saçlarımızın incelmemesi, diri ve sağlıklı olabilmesi için doğal ya da protez saç  olması fark etmeksizin yıkamak atılması gereken ilk adımdır.

Saçların parlaklığını kaybetmemesi adın soğuk su ile durulanması çok önemlidir. Saç tellerimizin dış yüzeyinde yap pigmentleri bulunur. Kullandığımız kimyasal bakım ve şekillendirici maddelerin tamamı Doğal ya da protez saç fark etmeksizin bu pigmentlerin yok olmasına sebep olur. Pigment kaybı saçların daha donuk ve mat görünmesine, saç köklerinde kirlenme ve kepeklenmelerin olmasına ileride büyük ölçüde saç teli kaybına yol açacaktır.

Protez Saç Kullanımı ve Yıkama Teknikleri Nelerdir?

Doğal ya da çevresel faktörler ile kaybettiğimiz saç tellerini yerine getirmek bir hayli masraflı ve zorlu bir süreci peşinde getirir. Bu kapsamda, protez saç uygulaması oldukça rağbet görmekle birlikte işlem sonrasında verilen bakım önerileriyle uzun yıllar aynı kalıcılıkta kalması mümkündür. Yıkama, saç bakımı ve diğer bilgiler protez saç Şişli  firmasınca verilir. Böylelikle protez saçlar ilk günkü güzelliği ve görüntüsüyle uzun yıllar boyunca herhangi bir sorun yaşanmaksızın güvenle kullanılabilir.

Protez saç fiyatları ise saçın yapısı, rengi, uzunluğu ve kalitesine göre değişkenlik gösterir.  Fiyatlar hakkında ayrıntılı bilgiye dilediğiniz zaman https://www.oscarhairdesign.com/ sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir