İlk kez buluştuğu kişiyle karantinada mahsur kaldı

Çin, son dönemde corona virüsü önlemlerini sıkılaştırırken, ülkenin en büyük şehirlerinden 13 milyon nüfusa sahip Xi’an şehri ve 1.1 milyon nüfuslu Yuzhou kenti karantinaya alınmış, kısıtlamalar sertleştirilmişti.

Çin’deki üçüncü bir kentin daha kilitlenme kararı ile ülkedeki karantina altındaki kişi sayısı 20 milyonu buldu.

Ülkede uygulanan sıkı kapanma politikaları ise vatandaşların istenmeyen durumlarla karşı karşıya kalmasına neden oluyor.

SOSYAL MEDYADA GÜNDEM OLDU

Zhengzhou eyaletinde sosyal medya platformu WeChat’te tanıştığı erkek arkadaşının evine yemeğe giden bir kadın, burada mahsur kalınca, kısa sürede sosyal medyada gündem oldu.

İnternet üzerinden tanıştığı kişiyle ‘kör randevu’ya çıkan ve soyadı Wang olarak açıklanan kadın, burada geçirdiği günleri sosyal medya hesabından yayınlarken, durumun ‘çok da ideal’ olmadığını dile getirdi.

BEŞİNCİ KÖR RANDEVUSU

Sosyal medya hesabından paylaşım yapan Wang “Oldukça yaşlanıyorum, bu yüzden ailem benim için 10’dan fazla kör randevu ayarladı” dedi. Beşinci randevusunun “Yemek yapmakta iyi olduğunu ve yemek yapabilmesi için beni evine davet ettiğini” söylediği bir erkekle gerçekleştirdiğini açıkladı.

Ancak yemek sırasında, Covid-19 kısıtlamalarının devreye girdiğini ve kentin karantina altına alındığını söyledi. Dört gün boyunca ilk kez tanıştığı birinin evinde kalan kadın sosyal medyada da gündem oldu.

Ms Wang says her date has been cooking and cleaning for her

Mahsur kaldığı evdeki karantina hayatından kesitler paylaştığı videoları sosyal medya hesabından yayınlayan kadın ülke çapında şöhrete kavuştu. Videolarda adamın kadına yemek pişirdiği, ev işleri yaptığı ve Wang uyurken laptop’unda çalıştığı görülüyor.

Ms Wang has been cooked for by her date

Genç kadının yüklediği videoların en az 5 milyon kişi tarafından izlendiği de bildirildi.

Wang, son paylaşımında “Bana gösterdiğiniz ilgi için çok teşekkür ediyorum. Umarım bu karantina kısa sürede biter ve tüm bekar kadın arkadaşlarım kendilerine münasip kısmetler bulur.” ifadelerinde bulundu.

Related Posts

Rusya Dışişleri Bakanı Lavrov’dan referandum açıklaması

Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov, BM Güvenlik Konseyi’ne katılmak üzere geldiği ABD’nin New York kentindeki temaslarını sürdürüyor. İkili …

İHA muhabirine saldıran güvenlik hakkında idari soruşturma

Erzurum Atatürk Üniversitesi yerleşkesi içerisinde bulunan merkezi yemekhanede dün çıkan yangını görüntüleyen İHA muhabirine saldıran özel …

Suriyeli ve Türk yardım dernekleri Rasulayn’da anaokulu açtı

Okulun açılışında konuşan Rasulayn Lokal Meclis Lideri Muhammed Hamza, anaokulunun öğrenciler için güzel olmasını temenni ederek Suriyeli ve Türk …

Yol verme tartışmasından silahlı çatışma çıktı

İstanbul Beyoğlu ilçesi Okmeydanı’nda iddiaya göre yol verme yüzünden başlayan tartışma silahlı çatışmaya döndü.Olay, geçen perşembe günü saat 18 …

Antalya’da hudut krizi geçiren bayan balkonu yaktı

Antalya’nın Muratpaşa ilçesi Kızılsaray Mahallesi’nde yaşayan A.D., akşam saatlerinde hudut krizi geçirdi. A.D., konutunun camlarını kırdı …

KPSS sonuçları ne vakit, hangi gün açıklanacak? KPSS’de 4 yanlış bir doğruyu götürüyor mu? KPSS puan hesaplaması nasıl yapılır?

Soruların sızdırıldığı istikametindeki tezlerin akabinde ÖSYM’nin güncellediği imtihan takvimiyle 2022-KPSS Lisans Genel Yetenek-Genel Kültür ve …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.