Hande Erçel’in kardeşi Gamze Erçel siyah dekolteli elbisesiyle nefes kesti! ‘Hande çatlayacak’

1992 yılında Balıkesir’de dünyaya gelen Gamze Erçel, 18 Mart Üniversitesi Moda ve Dokumacılık Tasarımı Kısmı’ndan mezun oldu.

Bir devir eğitim aldığı alanda çalışan Gamze Erçel, 2012 yılında Miss Face of Cinema isimli bir tertibe katıldı ve burada “Sinema Güzeli” seçildi.

Hayat Ağacı ve Çılgın Dersane Üniversite üzere projelerde yer alan Erçel, kardeşi Hande’nin tersine oyunculuk alanında ilerlemeyi tercih etmedi.

Annesi Aylin Erçel’in kanserden kaybeden ve 2019 yılında Caner Yıldırım ile evlenen Gamze, kızı Mavi sayesinde toplumsal medya üzerinden popülaritesini artırdı.

Aylin Mavi’nin fotoğraf ve görüntülerini paylaşan Gamze Erçel, son olarak siyah elbisesiyle poz verdi.

Sosyal medyanın etkin ismi olan Gamze Erçel, ailesiyle verdiği pozlarla takipçilerinden tam not aldı.

Gamze ayna karşısında

Siyah elbisesi ve fiziğiyle gündeme gelen Gamze Erçel, kardeşi Hande Erçel’i solladı. Hoşluğunu gözler önüne seren Hande Erçel’in “Gökyüzüm” diye sevdiği ablası, eşi ve kızını pozuna dahil etmeyi ihmal etmedi.

Davet öncesi paylaştığı pozda bir oldukça zayıf olduğu görülen Gamze Erçel’e övgü dolu yorumlar geldi.

Eşi Caner Yıldırım ve kızıyla olan karesini paylaşan Gamze Erçel, “Maşallah” , “Allah bozmasın” , “Bu ne güzellik” usulündeki yorumları kaptı.

Bunun dışında da kartdeşi Hande Erçel ile paylaşılan pozlarıyla gündem olan Gamze Erçel, toplumsal medya alanında ilerlemeye devam ediyor.

 

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.