Bir Vakitler Çukurova’nın Gelmez Denilen İsmi Geldi! Resmen Finalin Ucundan Döndüler

Başrollerinde Hilal Altınbilek, Furkan Palalı, İbrahim Çelikkol üzere başarılı isimlerin bulunduğu Bir Vakitler Çukurova dizisinin final kısmı yakında geliyor. Dört dönemdir ekranlar yer alan ve izleyicilerini ekranları başına kilitleyen Bir Vakitler Çukurova final kısmından sonra ekranlara veda etmeye hazırlanıyor. Başladığı birinci günlerde reyting rekorları kıran dizinin reytingleri ilerleyen günlerde düşse de izleyicileri tarafından sevilerek takip edilmektedir. Yeni dönemde diziye dahil olan İbrahim Çelikkol diziye veda etti ve dizinin de finali göründü.

O İsim Geri Geldi!

Dizi 141. Kısmıyla ekranlara veda etmeye hazırlanırken diziden ayrıldığı düşünülen Hülya Darcan’ın tekrardan takımda olması herkesi epeyce şaşırttı. Yeni kısım heyecanla beklenirken final dönemi kısmında Hülya Darcan’ da yer alacak. Final kısmıyla ekranlara gelecek olan Bir Vakitler Çukurova dizisinin bitişi şimdiden gündemde yerini aldı. İzleyiciler tarafından epey çok sevilen dizinin bitişi izleyicilerini bir oldukça üzdü. Toplumsal medyanın gündeminde şimdiden final kısmı konuşulmaya başlandı.

Bir Vakitler Çukurova Final Yapıyor!

ATV ekranlarının en sevilen ve en beğenilen dizilerinden biri olan Bir Vakitler Çukurova dizisi ekranlara veda etmeye hazırlanıyor. 140. Kısmında de izleyicilerini ekranları başına kilitleyen dizi 141. Kısımda final kısmından sonra ekranlara veda edecek. Başrollerinde birçok başarılı ismin bulunduğu dizi 4 dönemdir ekranlarda yer alıyordu. Son kısımda İbrahim Çelikkol’un veda etmesinin akabinde dizinin de final kısmı göründü. Diziden ayrıldığını düşünülen Hülya Darcan, Bir Vakitler Çukurova dizisinin final kısmında ekranlar yer alacak. 4 dönemdir ekranlarda yer alan Bir Vakitler Çukurova dizisinin izleyicileri de final kararından sonra toplumsal medyada kederlerini lisana getirdiler.

Başrollerinde birçok başarılı isim yer alırken dizi başladığı birinci günlerde reyting rekorları kırarken ilerleyen dönemlerde ilgi azalsa da hala çok seviliyordu. 141. Kısımla ekranlara veda edecek olan Bir Vakitler Çukurova dizisinin final kısmı şimdiden merakla bekleniyor.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.