Başarılı Analist, Ralli Yapacak 3 Altcoin Duyurdu!

Geçen haftadan bu yana %10 değer kazanmasına rağmen, Bitcoin hala ATH fiyatından %70 uzakta. Ancak bazı uzmanlar, son üç haftanın hareketlerini 3. çeyrek için olumlu yorumluyor. Michaël van de Poppe ise bu esnada ralli yapacağını düşündüğünü 3 altcoin projesini bugün paylaştı.

Analist, LINK, ETH ve küçük hacimli bir altcoin projesinin ralliye hazır olduğunu söylüyor

Popüler kripto analisti Michal van de Poppe, Ethereum dahil 3 altcoin projesi için fiyat tahminlerini güncelledi. Analist takipçilerine, oracle ağı Chainlink’in (LINK) şu anda uygun bir fiyattan işlem gördüğünü söylüyor. Gün içinde bir dizi tweet’te Poppe şunları söyledi:

6-8 dolardaki Chainlink hala bir ömür boyu fırsat.

Mayıs ayı sonlarında Van de Poppe, LINK fiyatının 7.50 dolar direnç seviyesine ulaşması halinde kalıcı düşüşünden çıkabileceğini öne sürdü. Chainlink şu anda 6.38 dolardan işlem görüyor. Geçen haftadan bu yana yaklaşık %6 değer kazandı. 9 Haziran’da, yalnızca dört gün sonra 5.50 doların altına düşmeden önce 9.46 dolara kadar yükselmişti. LINK şimdi bu direnci tekrar test etmeye hazırlanıyor.

Başarılı analiste göre Ethereum 1.400 doları hedefliyor

Van de Poppe, piyasanın en büyük akıllı sözleşme platformu olan Ethereum hakkında iyimser. Çünkü ETH 19 Haziran’da 1.000 doları geri aldı ve o zamandan beri seviyeyi koruyor. Van de Poppe, lider altcoin fiyatının 1.400 dolara yükseleceğini tahmin ediyor. Güncel analizlerinde tahminlerini şöyle açıkladı:

Ethereum bu koşuya hazırlıklı görünüyor. İyi bir günlük toparlanma ile 1.080 dolar aralığında sıçrama bekliyorum. Daha yüksek seviyelerde potansiyel olarak 1400 doları öngörüyorum.

Poppe’nin bu tahminleri için paylaştığı teknik grafik:

Ethereum, yazım sırasında 1,229.31 dolardan işlem görüyor. Bitcoin ile birlikte geçen haftadan bu yana çift haneli değer kazandılar. Ethereum ayrıca merge için önemli bir test aşamasını geçtiğimiz günlerde tamamladı.

Analist son olarak Fantom’a göz atıyor

Michaël van de Poppe, daha önce FTM fiyatının “önemli” 0.26 dolar seviyesini desteğe çevirmesi gerektiğini söyledi. Analist şimdi FTM için bir sonraki hedeflerinin 0.26 dolar eşiğini geçtikten sonra iki direnç belirliyor. Poppe’ye göre FTM fiyatının sıradaki hedefleri 0.29 ve 0.31 dolar olacak. Analist Fantom için şunları söylüyor:

FTM direnci yendi. Bölge değişecek, bu da 0,29 dolar ve muhtemelen 0,31 dolar gösteriyor.

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere, tüm analistler Michaël van de Poppe ile aynı fikirde değil. En son analizlerinde “Capo”, Bitcoin, XRP ve BNB’de düşüş beklediğini paylaştı.

Related Posts

İngiltere’de elektrik faturaları cep yakıyor

İngiltere’de hane halklarının ortalama güç harcamalarının önümüzdeki nisan ayında 4.420 sterline yükselmesi bekleniyor. Ülkede şu anki ortalama …

EYT’de flaş gelişme: Bakan Alım kesin tahlil için tarih verdi

Ankara’da Emeklilikte Yaşa Takılanlara (EYT) ait tahlil trafiği hızlandı. EYT Platformu üyelerinden oluşan bir heyet, evvelki gün AK Parti Küme …

Eski Ziraat Bankası Yöneticisi: Binance’den Bunu İsteyen Türkiye Olabilir!

Eski Ziraat Bankası yöneticisi Prof. Dr. Şenol Babuşçu, 27 Temmuz’daki Binance CEO’su CZ ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati toplantısından …

Fenerbahçe’nin UEFA Avrupa Ligi play-off turundaki rakibi belli oldu

Fenerbahçe, UEFA Avrupa Ligi’nde 3. ön eleme turunu geçmesi halinde play-off turunda FK Austria Wien ile karşılaşacak.

Boğaz manzaralı araziyi kim satın aldı?

İstanbul’un Üsküdar ilçesinde AK Parti’li belediyenin sekiz yıl önce sattığı boğaz manzaralı arazide, inşaat çalışmalarına başlandı, ağaçlar …

AB’den maymun çiçeği aşısına izin

Dünya Sağlık Örgütü’nün (WHO) hızla yayılan maymun çiçeği virüsünü dünya genelinde acil durum ilan etmesinin ardından Avrupa Komisyonu virüse …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.